25.02.2015

KLASYCZNY FRENCH

                           


Uwielbiam klasyczne zdobienia! A jednym z nich jest french na paznokciach. Jak dla mnie on nigdy nie wyjdzie z mody i będzie mile widziany na moich paznokciach. Jako bazy użyłam lakieru French Manicure firmy Wibo. Do ``kresek`` użyłam białych paseczków, które ułatwiły mi ich zrobienie. Na koniec aby dodać błysku i utrwalić pomalowałam paznokcie lakierem z essence -top coat.02.02.2015

ZESTAW KOSMETYKÓW got2b | WŚCIEKŁY KLEJ,LAKIER I PIANKA DO WŁOSÓW

                           ZESTAW KOSMETYKÓW got2b | WŚCIEKŁY KLEJ,LAKIER I PIANKADO WŁOSÓW  Na dzisiaj przygotowałam recenzję trzech produktów od got2b. Są to: wściekły klej, lakier i pianka do włosów. Uwielbiam tę firmę i nigdy się na niej nie zawiodłam.

Na pierwszy ogień idzie najmocniejszy żel do stylizacji włosów - got2b Ultra Glues, Wściekły klej. Klej zapakowany jest w czarną tubę o pojemności 150ml.  Sam klej jest przezroczysty, co mnie bardzo zaskoczyło. Zapach ma nieziemski-taki słodziutki. Ja mam długie włosy, więc też żel nie jest dla mnie. Sprawdziłam go na swojej mamie, która ma krótkie włosy. Zrobiłam jej irokeza, iii... ku mojemu zaskoczeniu klej jest bardzo trwały. Utrzymał fryzurę przez dłuższy czas. Jednak mama powiedziała, że za bardzo jej skleja włosy i to nie jest dla niej produkt.

Kolejny produkt to lakier do włosów got2b Rise 'n Shine. Niezbyt często używam lakieru do włosów. A jak już to na jakieś wyjątkowe okazje. Te sprawuje się świetnie. Lakier świetnie utrwala fryzurę i dodaje jej lekkiej objętości co jest wielkim plusem. Zapach jest świetny! Dodatkowo dodaje małego blasku naszym włosom.

Ostatnim produktem jest pianka do włosów got2b Rise 'n Shine. Pianek używam prawie codziennie. Zawsze po umyciu włosów nakładam, aby dodać trochę objętości i aby podkreślić moje loki. Ma ładny, delikatny zapach. Bardzo łatwo ją aplikować, ma świetną konsystencję-przypomina bitą śmietanę.